Ara

Biz

Kimiz?

Viyap Gayrimenkul olarak konut, arsa, ticari gayrimenkullerinizi kiralayıp satan profesyonel bir Gayrimenkul Şirketiyiz.

Hızlı Hizmet

En kısa sürede hizmetimizi sizlere sunuyoruz.

Güvenli Hizmet

Gayrimenkulünüzü güvenli hizmetimizle kolay bir şekilde satıyoruz.

Market Yönetimi

Gayrimenkulünüzün değerini yönetiyor ve isteklerinizi gerçekleştiriyoruz.

Hakkımızda

MİSYONUMUZ;

Viyap Gayrimenkul, Kurumsal emlakçılık anlayışı ile bütün alım-satım işlerinde verdiği bireysel danışmanlık hizmetiyle sektörde hissedilen boşluğu dolduruyor. Hazırladığı uzman raporları ile müşterilerine verdiği banka kredileri bilgileri ve pazarlama bilgileriyle, tapu işlemlerinde sağladığı kolaylıklarla, çıkardığı karşılaştırmalı piyasa analizleri ve randevu saatlerine gösterdiği titizlik ile bu sektördeki farklılığını kanıtlıyor.

Viyap Gayrimenkul alım ve satımı hayatınızda ömür boyu vereceğiniz en önemli kararlardan birisi olacaktır. Önemli olduğu kadar da duygusal. Emlak alım ve satım işinin karşılıklı güvene dayalı ve uzun süreli bir ortaklık olduğunun bilincinde olarak hareket ediyoruz.

Amacımız, size yıllarca tekrar tekrar hizmet verebilmektir.

Vizyonumuz; Emlak alım ve satımı sadece binaların veya arazilerin el değiştirme işlemi değildir. Konu İnsanlarla ilgilidir. İnsan en değerli varlığımızdır. İlişkimiz ömür boyu sürebilmelidir. Amacımız, gayrimenkulünüzü en kısa zamanda ve en uygun fiyata değerlendirmektir.

Hefimiz; Müşteri mutluluğu ve hizmet kalitesini en yüksek standartta tutmaktır. Bizimle yapacağınız çalışmanın rahat, huzurlu ve aynı zamanda karlı olmasını sağlamak başlıca hedefimizdir.

Öncelikle; BEYLİKDÜZÜ BÜYÜKÇEKMECE ESENYURT BALIKESİR EDREMİT TEKİRDAĞ ÇORLU bölgelerinde alım satım kiralama konularında bireysel danışmanlık hizmetini kusursuz olarak sunmaktır. Çağdaş toplu konut, özel projeler, siteler, plazalar konularında VİYAP GAYRİMENKUL ın uluslararası pazarlama stratejilerinin ışığı altında proje ofislerinin oluşturulmasıdır.
 
Çalışma İlkelerimiz; Önce Güven .. Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti, Profesyonel Hizmet, Güven, Saygı, Dürüstlük, Gelişimcilik ve Paylaşım

Çalışma Prensiplerimiz;

– Önce Güven
– Uluslarası Standart
– Profesyonel ve Koşulsuz Müşteri Hizmeti
– Anahtar Teslim Servis
– Güven ve Saygı
– Güncel ve Paylaşımcı
– Sizin Mutluluğunuz

İştigal Konularımız;

– Emlak Alım & Satım danışmanlığı
– Her Türlü Gayrimenkul Kiralama
– Kiracı Temsilciliği
– Mülk Sahibi Temsilciliği
– Kurumsal Hizmetler
– Yatırım Aracılığı
– Sat ve Tekrar Kirala Modeli
– Portföy ve Emlak Yönetimi
– İhtiyaca Göre Gayrimenkul Geliştirme
– Piyasa Araştırması
– Değerleme…

Takım Arkadaşlarımız

MR. HENRY

Developer

MR. JOHN

Live Help Operator

MISS. LINA

CEO of theme-sky

MS. JENNY

Developer
Back to Top